Strona internetowa Nieruchomości Mrągowo

Tworzymy strony internetowe dla wielu podmiotów. Jednym z nich jest znany deweloper Jacek Bugiel, który działa od wielu lat w branży nieruchomości. Sprawdźcie jakie ciekawe rozwiązania zastosowaliśmy na stronie nieruchomoscimragowo.pl

Zobacz online...

Warmia Mazury Open

Cykl turniejów tenisa ziemnego Warmia Mazury Open ITF Men’s Future rozgrywany będzie od czerwca do sierpnia 2017 roku. Przygotowaliśmy stronę internetową tego sportowego przedsięwzięcia oraz spot promocyjny całego cyklu!

Zobacz online...

Aplikacja Masuria

Masuria. Official Guide to nowoczesna, bezpłatna aplikacja skierowana do posiadaczy urządzeń mobilnych, realizująca funkcję przewodnika po regionie Mazur. Aplikacja posiada funkcjonalność AR (rozszerzona rzeczywistość) i wykorzystując geolokalizację użytkownika przekazuje informacje o obiektach znajdujących się w pobliżu. Nawigacja pomaga dotrzeć do wybranych miejsc i pomaga szczególnie turystom aktywnym. Zrealizowaliśmy aplikację na zlecenie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”.

Zobacz online...

Film dla firmy AdamS

Na zlecenie firmy AdamS, znanego w Polsce i Europie producenta okien, drzwi i stolarki aluminium, przygotowaliśmy wiele realizacji video ukazujących produkty firmy. Jednym z nich jest spot promocyjny dotyczący procesu powstawania okien.

Zobacz online...

Strona internetowa MazurTravel

Od wielu lat świadczymy usługi na rzecz biura turystycznego Mazur Travel. W ostatnim czasie stworzyliśmy dla tej firmy nową, wyjątkowo efektowną witrynę internetową, na której znajduje się pełna oferta biura.

Zobacz online...

Strona internetowa Ogrody Markiewicz

Ogrody Państwa Markiewicz zlokalizowane na Mazurach to miejsce, które przeniesie Was w świat natury. Przepiękne ogrody, motylarnia, lekcje pokazowe i liczne akcje społeczne organizowane w tym miejscu są dowodem na to, że Ogrody Markiewicz to miejsce przyjazne dla wszystkich gości. Tym bardziej jest nam miło, że właściciele powierzyli nam zadanie stworzenia strony internetowej, w której połączyliśmy nowoczesność i naturalny charakter tego miejsca.

Zobacz online...

Sklep internetowy dla Primavera Furniture

Firma Primavera Furniture to znany w Europie producent stylowych mebli, który powierzył nam ważne zadanie stworzenia strony połączonej ze sklepem internetowym. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu IT stworzyliśmy estetyczny i funkcjonalny produkt, który dopasowany jest do nowoczesnych trendów w wirtualnym świecie.

Zobacz online...

Strona internetowa firmy Adams

Firma AdamS, producent okien, drzwi i stolarki aluminium, zaufała nam i powierzyła ważne zadanie stworzenie nowej strony internetowej swojej firmy. Wdrożyliśmy na niej m.in. ciekawe rozwiązania związane z interaktywną mapą wszystkich punktów dystrybucyjnych firmy, a także szerokim przekrojem oferty wszystkich produktów.

Zobacz online...

Film Restauracja Przystań

Restauracja Przystań w Mikołajkach to miejsce doskonale znane kulinarnym smakoszom. Mieliśmy ogromną przyjemność zrealizować film promocyjny dla tejże restauracji.

Zobacz online...

Spot dla firmy Tierspol

Od wielu lat współpracujemy z firmą Tierspol, producentem schodów i balustrad, które zdobią wiele obiektów w Polsce i Europie. Prócz stworzenia strony internetowej dla Tierspol, zrealizowaliśmy wiele spotów promocyjnych dotyczących realizacji firmy. Przebija z nich doskonała jakość, trwałość i niezwykła estetyka produktów Tierspol.

Zobacz online...

Strona internetowa Gościniec Molo

Realizacje dla hoteli i obiektów turystycznych są jednymi z najczęściej realizowanych przez nas zleceń. Jednym z takich miejsc, pięknie położonym i wyjątkowo gościnnym jest Gościniec Molo położony w Mrągowie. Na zlecenie Gościńca Molo przygotowaliśmy stronę internetową i nieustannie sprawujemy opiekę techniczną nad tym przedsięwzięciem.

Zobacz online...

Backstage Sonia Bohosiewicz

Przygotowujemy także ciekawe realizacje video, począwszy od relacji z wydarzeń, po transmisje na żywo i spoty promocyjne. Uczestniczyliśmy także w sesji zdjęciowej Sonii Bohosiewicz, z której przygotowaliśmy ciekawy materiał w stylu backstage.

Zobacz online...

Kontakt z nami