Strona Mazury to Biznes

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to nie tylko malownicze tereny. Mazury to Biznes jest platformą pokazującą możliwości inwestycyjne regionu. Szeroka baza ofert inwestycyjnych oraz wsparcie dla przedsiębiorców dostępne na zrealizowanej przez nas stronie przyciąga wszystkich, którzy pragną związać się biznesowo z Mazurami.

Zobacz online...

Materiał filmowy - Fair Play Program

Stworzyliśmy materiał filmowy, przybliżający inicjatywę Fair Play Program w ramach projektu "Football can make a change", w którym dzieci i młodzież uczy się życia i bycia na zasadach równości i uczciwej rywalizacji.

Zobacz online...

Strona Firmy Tierspol

Firma Tierspol, producent szklanych schodów i balustrad zaufała nam i powierzyła ważne zadanie stworzenie nowej strony internetowej swojej firmy. Wieloletnia współpraca z firmą zaowocowała profesjonalna stroną internetową na której figurują najnowsze realizacje, którymi może pochwalić się ta prestiżowa firma.

Zobacz online...

Kancelaria Prawna Dariusz Bączek - Strona Internetowa

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych witryn internetowych także dla branży prawnej. Projekt strony internetowej Kancelarii Prawnej Dariusza Bączek, stworzona przez nasz zespół IT to nie tylko ulepszona funkcjonalność, ale także bardziej przejrzysty i czytelny layout.

Zobacz online...

Strona projektu Mistrz Sztuki Kulinarnej

Prezentujemy stronę projektu „Mistrz Sztuki Kulinarnej” organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Mrągowie. MSK to przedsięwzięcie stworzone z myślą o tych, którzy chcą czerpać z gotowania więcej radości. Przygotowany w formie warsztatów kulinarnych pod okiem profesjonalnych kucharzy – trenerów.

Zobacz online...

Strona internetowa Smaki Mazur

Restauracja Smaki Mazur to miejsce, do którego z pewnością warto wracać. Mieliśmy przyjemność zaprojektować stronę internetową, która oddaje mazurski charakter tej restauracji.

Zobacz online...

Video na zlecenie firmy Fedex

Międzynarodowy potentat w dziedzinie przesyłek kurierskich zlecił nam przygotowanie materiału dotyczącego budowanego przez nich boiska piłkarskiego w Mrągowie. Był to projekt Fedex realizowany wspólnie z UEFA.

Zobacz online...

Portal informacyjny Miasta Mrągowo

To jeden z większych projektów, które mieliśmy przyjemność realizować. Nowy, rozbudowany serwis informacyjny Miasta Mrągowo został uruchomiony w styczniu 2018 roku.

Zobacz online...

Sklep internetowy Flor-Fabo

Sprzedaż w internecie to obecnie duża część działalności każdej firmy zajmującej się handlem. Dla firmy Flor-Fabo przygotowaliśmy rozbudowany sklep internetowy.

Zobacz online...

Strona internetowa Nieruchomości Mrągowo

Tworzymy strony internetowe dla wielu podmiotów. Jednym z nich jest znany deweloper Jacek Bugiel, który działa od wielu lat w branży nieruchomości. Sprawdźcie jakie ciekawe rozwiązania zastosowaliśmy na stronie nieruchomoscimragowo.pl

Zobacz online...

Tennis Futures Poland

Cykl turniejów tenisa ziemnego rozgrywany będzie od czerwca do sierpnia 2017 roku. Przygotowaliśmy stronę internetową tego sportowego przedsięwzięcia oraz spot promocyjny całego cyklu!

Zobacz online...

Aplikacja Masuria

Masuria. Official Guide to nowoczesna, bezpłatna aplikacja skierowana do posiadaczy urządzeń mobilnych, realizująca funkcję przewodnika po regionie Mazur. Aplikacja posiada funkcjonalność AR (rozszerzona rzeczywistość) i wykorzystując geolokalizację użytkownika przekazuje informacje o obiektach znajdujących się w pobliżu. Nawigacja pomaga dotrzeć do wybranych miejsc i pomaga szczególnie turystom aktywnym. Zrealizowaliśmy aplikację na zlecenie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”.

Zobacz online...

Film dla firmy AdamS

Na zlecenie firmy AdamS, znanego w Polsce i Europie producenta okien, drzwi i stolarki aluminium, przygotowaliśmy wiele realizacji video ukazujących produkty firmy. Jednym z nich jest spot promocyjny dotyczący procesu powstawania okien.

Zobacz online...

Portal informacyjny Miasta Mikołajki

Mikołajki to centralny punkt na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nasza strona internetowa zrealizowana dla tego malowniczego kurortu, łączy informacje miejskie z aktualnościami przyciągającymi tak turystów, jak i inwestorów.

Zobacz online...

John Deere na wystawie "Mazurskie Agro Show 2019"

Gigant maszyn rolniczych John Deere zaprezentował się na Mazurskim Agro Show 2019 w Ostródzie. Mieliśmy przyjemność przygotować relację video, przedstawiającą najnowsze modele ciągników jakie potentat wystawił na ogólnopolskim evencie.

Zobacz online...

Strona internetowa Argali Developments

Realizacja developera Argali na ul. Kompanii AK Kordian 24 w Warszawie posiada profesjonalną stronę stworzoną przez nas, pozwalającą na wybór swojego wymarzonego mieszkania w tym pięknym budynku.

Zobacz online...

Firma Termik - Strona internetowa

Nasze portfolio zwiększyło się o kolejną produkcję. Tym razem zaufała nam Firma Termik, producent elektrycznych elementów grzejnych, z siedzibą w Marcinkowie koło Mrągowa. Nowa strona to przejrzysta struktura, dużo większa funkcjonalność no i oczywiście nowa szata graficzna, utrzymana w barwach firmy. Zapraszamy do przeglądania!

Zobacz online...

Strona internetowa Firmy Kotły i piece na pelet

Firma Kotły i piece na pelet to istniejące od 2009 roku przedsiębiorstwo, które powierzyło nam stworzenie nowej strony internetowej. Dzięki kreatywności zespołu IT został stworzony nowoczesny, a zarazem przejrzysty projekt strony internetowej.

Zobacz online...

Strona internetowa Rehabilitacja Mrągowo

Rehabilitacja Mrągowo powstała z myślą, o tych którzy na co dzień borykają się z codziennymi dolegliwościami. Na przejrzystej i funkcjonalnej stronie internetowej zaprojektowanej przez nas, znajdziecie pełną ofertę prowadzonych usług.

Zobacz online...

Film reklamowy dla SM Mlekpol

Produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie znane są na całym świecie, czego dowodem jest ekspansja firmy na rynek chiński. Na zlecenie Mlekpolu przygotowaliśmy film reklamowy kampanii mleka Milcasa.

Zobacz online...

Strona internetowa firmy B.D. Art

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nową stronę firmy B.D. Art należącej do grona największych na świecie producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Ambitny projekt został przygotowany w dwóch wersjach językowych.

Zobacz online...

Sklep internetowy WikaFirany

Firma Wika Studio to doświadczona firma zajmująca się dekoracjami okien i wnętrz. Wyjątkowość ich projektów i produktów zaprezentowaliśmy w ich nowym sklepie internetowym.

Zobacz online...

Strona internetowa MazurTravel

Od wielu lat świadczymy usługi na rzecz biura turystycznego Mazur Travel. W ostatnim czasie stworzyliśmy dla tej firmy nową, wyjątkowo efektowną witrynę internetową, na której znajduje się pełna oferta biura.

Zobacz online...

Strona internetowa Ogrody Markiewicz

Ogrody Państwa Markiewicz zlokalizowane na Mazurach to miejsce, które przeniesie Was w świat natury. Przepiękne ogrody, motylarnia, lekcje pokazowe i liczne akcje społeczne organizowane w tym miejscu są dowodem na to, że Ogrody Markiewicz to miejsce przyjazne dla wszystkich gości. Tym bardziej jest nam miło, że właściciele powierzyli nam zadanie stworzenia strony internetowej, w której połączyliśmy nowoczesność i naturalny charakter tego miejsca.

Zobacz online...

Sklep internetowy dla Primavera Furniture

Firma Primavera Furniture to znany w Europie producent stylowych mebli, który powierzył nam ważne zadanie stworzenia strony połączonej ze sklepem internetowym. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu IT stworzyliśmy estetyczny i funkcjonalny produkt, który dopasowany jest do nowoczesnych trendów w wirtualnym świecie.

Zobacz online...

Strona internetowa firmy Adams

Firma AdamS, producent okien, drzwi i stolarki aluminium, zaufała nam i powierzyła ważne zadanie stworzenie nowej strony internetowej swojej firmy. Wdrożyliśmy na niej m.in. ciekawe rozwiązania związane z interaktywną mapą wszystkich punktów dystrybucyjnych firmy, a także szerokim przekrojem oferty wszystkich produktów.

Zobacz online...

Strona biura turystycznego Hata Tours

Zrealizowaliśmy również stronę uznanego biura podróży Hata Tours, które już od 18 lat świadczy usługi turystyczne. Szeroka oferta firmy dostępna na stronie, rok rocznie zachęca nowych podróżników do wypoczynku.

Zobacz online...

Film z okazji 25-lecia firmy Adams

Firma Adams świętując ćwierćwiecze funkcjonowania na rynku stolarki okiennej, zleciła nam film podsumowujący ten okres. Piękna historia firmy, zestawiona jest z rozwojem i innowacyjnymi technologiami używanymi obecnie.

Zobacz online...

Internetowy przewodnik po Twierdzy Boyen

Twierdza Boyen to unikatowy obiekt na terenie warmii i mazur. Zrealizowany przez nas nowoczesny przewodnik po ten wyjątkowej fortyfikacji, w przejrzysty sposób wyszczególnia największe atrakcje wzbogacając je o merytoryczne opisy, barwne zdjęcia oraz satelitarną mapę całej infrastruktury Twierdzy Boyen.

Zobacz online...

Policja Mrągowo - Spot Promocyjny

Współpracujemy na co dzień nie tylko z firmami, dla których tworzymy ciekawe projekty, ale także chętnie angażujemy się w inne realizacje. W 2017 roku w związku z Obchodami Policji w Mrągowie przygotowaliśmy spot promujący pracę mrągowskich funkcjonariuszy. Zobaczcie efekty naszej pracy!

Zobacz online...

Spot dla firmy Adams

W ramach działań prowadzonych dla firmy Adams, producenta okien, drzwi i stolarki aluminium, stworzyliśmy spot reklamowy. Kreatywne i nowoczesne podejście zespołu do tego zagadnienia pozwoliło przygotować krótki film promocyjny.

Zobacz online...

Strona internetowa Agromasz

Zakład Metalowy Agromasz to znana nie tylko na Polskim rynku firma, zajmująca się produkowaniem ładowaczy czołowych wraz z osprzętem. Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zaufało i powierzyło nam stworzenie nowej strony internetowej, na której znajdziecie bogatą ofertę produktów.

Zobacz online...

Film promocyjny Restauracji Ratuszowa

Produkcja reklam i spotów video to jedna z domen naszej firmy. W 2017 roku przygotowaliśmy m.in. spot promocyjny wyjątkowej Restauracji Ratuszowa w Mrągowie.

Zobacz online...

Strona internetowa Argali Development

Dla dewelopera z Warszawy – Argali Development wdrożyliśmy efektowną stronę internetową z wizualizacjami i opisami swoich inwestycji. Nowoczesny design strony stanowi internetową wizytówkę firmy.

Zobacz online...

Sklep internetowy e-liturgia.pl

Współpracujemy z jednym z największych producentów strojów liturgicznych w Europie. W 2017 roku oddaliśmy do użytku nowy sklep internetowy w pięciu wersjach językowych.

Zobacz online...

Film Restauracja Przystań

Restauracja Przystań w Mikołajkach to miejsce doskonale znane kulinarnym smakoszom. Mieliśmy ogromną przyjemność zrealizować film promocyjny dla tejże restauracji.

Zobacz online...

Spot dla firmy Tierspol

Od wielu lat współpracujemy z firmą Tierspol, producentem schodów i balustrad, które zdobią wiele obiektów w Polsce i Europie. Prócz stworzenia strony internetowej dla Tierspol, zrealizowaliśmy wiele spotów promocyjnych dotyczących realizacji firmy. Przebija z nich doskonała jakość, trwałość i niezwykła estetyka produktów Tierspol.

Zobacz online...

Strona internetowa Gościniec Molo

Realizacje dla hoteli i obiektów turystycznych są jednymi z najczęściej realizowanych przez nas zleceń. Jednym z takich miejsc, pięknie położonym i wyjątkowo gościnnym jest Gościniec Molo położony w Mrągowie. Na zlecenie Gościńca Molo przygotowaliśmy stronę internetową i nieustannie sprawujemy opiekę techniczną nad tym przedsięwzięciem.

Zobacz online...

Backstage Sonia Bohosiewicz

Przygotowujemy także ciekawe realizacje video, począwszy od relacji z wydarzeń, po transmisje na żywo i spoty promocyjne. Uczestniczyliśmy także w sesji zdjęciowej Sonii Bohosiewicz, z której przygotowaliśmy ciekawy materiał w stylu backstage.

Zobacz online...

Kontakt z nami