IQ Connect – looking forward

Od 2005 roku zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron, portali i sklepów internetowych. Od samego początku istnienia systematycznie podnosiliśmy poziom naszych kwalifikacji i umiejętności, zdobywaliśmy cenne doświadczenie i rozbudowywaliśmy markę IQ Connect. Do zespołu dołączały kolejne osoby zajmujące się branżą IT.

Wraz z rozwojem firmy rozwijaliśmy zakres naszej działalności i rozszerzyliśmy ją o branżę mediów oraz Public Relations. Przełomem okazał się rok 2012, w którym uruchomiliśmy portale internetowe Mragowo24.info i Sport.mragowo.pl, które szybko stały się najlepszymi portalami informacyjnymi w powiecie mrągowskim. W 2015 roku uruchomiliśmy regionalny serwis internetowy Mazuria.tv.

Na polu naszej działalności w mediach, skupiamy uwagę ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Stale rozwijamy zakres naszych usług medialnych, a w swoim dorobku mamy realizację ponad 500 materiałów video, niezliczoną liczbę artykułów i fotorelacji.

Realizujemy także indywidualne zlecenia na usługi video, foto, realizacje transmisji na żywo, a także doradztwo w zakresie Public Relations.

Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług w dziale IT. Dobrze dobrany zespół grafików, programistów i twórców stron internetowych, profesjonalnie i niezwykle sprawnie przygotowuje witryny, sklepy czy portale internetowe – od pomysłu do końcowej realizacji. Zgodnie z trendami w tej branży zajmujemy się także tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne.

Stawiamy na rozwój i nowoczesność, opierając się na współpracy w zespole i pomiędzy zespołem a klientem! To wszystko dla Was, po to, by wytworzony przez nas produkt, spełniał Państwa oczekiwania i był powodem do dumy z wykonanej pracy.

Zachęcam do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Prezes IQ Connect

Marcin Nosek

Kontakt z nami