Stawiamy kolejny krok na ambitnej ścieżce rozwoju spółki IQ Connect. W naszej ofercie pojawiła się propozycja bezpośrednich transmisji z wydarzeń. – Transmisje na żywo w internecie zyskują ogromną popularność. Naszą najnowszą inwestycją jest zakup sprzętu, dzięki któremu możemy przeprowadzać tego typu relacje – mówi Marcin Nosek, prezes zarządu IQ Connect Sp. z o.o.


Transmisje na żywo w internecie to jeden z najnowszych trendów w wirtualnym świecie. Organizatorzy różnego rodzaju wydarzeń coraz częściej, prócz standardowej relacji video, oczekują także relacji na żywo, która dotrze do szerokiego grona odbiorców. To skuteczne narzędzie marketingu, a także promocji swoich wydarzeń, usług czy produktów.

– Wykonaliśmy dużą inwestycję związaną z zakupem najnowocześniejszego sprzętu do relacji live. Nowoczesne kamery, miksery, szybkie łącza internetowe i dedykowane serwery streamingowe dały nam ogromne możliwości – tłumaczy Marcin Nosek, prezes zarządu IQ Connect Sp. z o.o. – Dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne nagrania różnego rodzaju wydarzeń: koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych i kulturalnych, a także szkoleń.

Prowadzimy dwa portale internetowe – Mazuria.tv oraz Mragowo24.info, które skupiają uwagę ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników i dzięki temu są doskonałym miejscem do publikowania transmisji na żywo.

– Rozwój to dla nas nieustanne spoglądanie w przyszłość, dlatego w dalszym ciągu będziemy pracować nad realizacją coraz większej liczby transmisji na żywo. Uważam, że jest to także świetna propozycja dla firm, instytucji i samorządów, które stawiają na promocję swoich produktów poprzez ten rodzaj świadczonych przez nas usług – dodaje prezes Marcin Nosek.

Prócz transmisji na żywo, które są nowością w naszej firmie, świadczymy także szeroki wachlarz usług w zakresie relacji video, fotorelacji, a także działań z zakresu Public Relations.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty!

Kontakt z nami