Stawiamy kolejny krok na ambitnej ścieżce rozwoju spółki IQ Connect. W naszej ofercie pojawiła się propozycja bezpośrednich transmisji z wydarzeń. – Transmisje na żywo w internecie zyskują ogromną popularność. Naszą najnowszą inwestycją jest zakup sprzętu, dzięki któremu możemy przeprowadzać tego typu relacje – mówi Marcin Nosek, prezes zarządu IQ Connect Sp. z o.o.


Transmisje na żywo w internecie to jeden z najnowszych trendów w wirtualnym świecie. Organizatorzy różnego rodzaju wydarzeń coraz częściej, prócz standardowej relacji video, oczekują także relacji na żywo, która dotrze do szerokiego grona odbiorców. To skuteczne narzędzie marketingu, a także promocji swoich wydarzeń, usług czy produktów.

– Wykonaliśmy dużą inwestycję związaną z zakupem najnowocześniejszego sprzętu do relacji live. Nowoczesne kamery, miksery, szybkie łącza internetowe i dedykowane serwery streamingowe dały nam ogromne możliwości – tłumaczy Marcin Nosek, prezes zarządu IQ Connect Sp. z o.o. – Dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne nagrania różnego rodzaju wydarzeń: koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych i kulturalnych, a także szkoleń.

Prowadzimy dwa portale internetowe – Mazuria.tv oraz Mragowo24.info, które skupiają uwagę ponad 50 tysięcy unikalnych użytkowników i dzięki temu są doskonałym miejscem do publikowania transmisji na żywo.

– Rozwój to dla nas nieustanne spoglądanie w przyszłość, dlatego w dalszym ciągu będziemy pracować nad realizacją coraz większej liczby transmisji na żywo. Uważam, że jest to także świetna propozycja dla firm, instytucji i samorządów, które stawiają na promocję swoich produktów poprzez ten rodzaj świadczonych przez nas usług – dodaje prezes Marcin Nosek.

Prócz transmisji na żywo, które są nowością w naszej firmie, świadczymy także szeroki wachlarz usług w zakresie relacji video, fotorelacji, a także działań z zakresu Public Relations.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty!

Strona Mazury to Biznes

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to nie tylko malownicze tereny. Mazury to Biznes jest platformą pokazującą możliwości inwestycyjne regionu. Szeroka baza ofert inwestycyjnych oraz wsparcie dla przedsiębiorców dostępne na zrealizowanej przez nas stronie przyciąga wszystkich, którzy pragną związać się biznesowo z Mazurami.

Zobacz online...

John Deere na wystawie "Mazurskie Agro Show 2019"

Gigant maszyn rolniczych John Deere zaprezentował się na Mazurskim Agro Show 2019 w Ostródzie. Mieliśmy przyjemność przygotować relację video, przedstawiającą najnowsze modele ciągników jakie potentat wystawił na ogólnopolskim evencie.

Zobacz online...

Portal informacyjny Miasta Mikołajki

Mikołajki to centralny punkt na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nasza strona internetowa zrealizowana dla tego malowniczego kurortu, łączy informacje miejskie z aktualnościami przyciągającymi tak turystów, jak i inwestorów.

Zobacz online...

Klienci - Współpraca

Dzięki naszym doskonałym realizacjom, zyskaliśmy szerokie grono zaufanych klientów, z którymi współpracujemy od lat. Referencje wystawione przez naszych klientów są dla nas powodem do dumy!

500

Zadowolonych klientów

13

Lat na rynku

480

Realizacji webowych

800

Produkcji video

Oferta

Jesteśmy zespołem fachowców kompleksowo obsługującym zagadnienia z branży IT, Public Relations oraz mediów. Podejmujemy ciekawe wyzwania, za każdym razem biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych klientów.
Sprawdźcie szczegóły naszej bogatej oferty usług!

Strony internetowe / Sklepy internetowe

Nasz zespół webdeweloperów, wsparty pracą zespołu grafików, zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem stron i sklepów internetowych. Dbałość o szczegóły i unikatowość każdego naszego projektu, pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów.

Aplikacje mobilne

Ułatwiają pracę m.in. menadżerom i przedstawicielom handlowym, ale są też doskonałym narzędziem dla turystów. Aplikacje mobilne zdobyły rynek, a ich szeroka gama zastosowań dotyczy niemal każdej branży. Tworzymy wysokiej jakości projekty na różnego rodzaju systemy operacyjne.

Systemy Dedykowane

Specjaliści naszej firmy profesjonalnie i rzeczowo doradzają w branży IT. Ich duża wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają zarządzać dużymi sieciami czy aplikacjami i szybko rozwiązywać problemy czy wprowadzać zmiany w systemach.

CRM

Oprogramowanie CRM to technologia do skutecznego Zarządzania Relacjami z Klientami. Tworzymy systemy informatyczne, które są niezbędne do optymalnego i sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Content Marketing

Odpowiednie przygotowanie treści na stronę internetową kontrahenta, a także pod materiały sponsorowane to jeden z ważniejszych aspektów w dziedzinie promocyjnej firmy. Zajmujemy się copywritingiem (Content Marketing) na potrzeby tworzonych stron internetowych przez nasz zespół webdeweloperów, a także przy okazji dedykowanych akcji promocyjnych naszych klientów.

Pozycjonowanie / Reklama AdWords

Reklama w internecie to najszybciej rozwijający się i wyjątkowo skuteczny sposób dotarcia do klienta. Specjalizujemy się m.in. w reklamach AdWords, ukierunkowanych na frazy poszukiwane przez użytkowników. Ta forma reklamy stała się niesamowicie interesująca dla kontrahentów.

Social Media

Media społecznościowe wciąż gromadzą miliony użytkowników, którzy mogą być potencjalnymi odbiorcami reklamy Państwa firmy, użytkownikami Państwa produktów. W ostatnim czasie media społecznościowe stały się jednym z podstawowych narzędzi, budujących wizerunek Państwa firmy.

Hosting

Oferujemy usługi hostingowe, które zapewnią utrzymanie Państwa serwisów internetowych, stron i sklepów, a także obsługę kont pocztowych w domenie. Nasza działalność w tym zakresie doceniana jest przez setki zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług.

Poligrafia / Projektowanie Graficzne

Zespół grafików, programistów oraz specjalistów od PR i Social Media pozwala nam na przygotowanie pełnej oferty potrzebne do zbudowania marki klienta. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie, dlatego możemy pochwalić się nieszablonowością naszych projektów.

Spoty promocyjne

Zespół zajmujący się mediami, realizuje profesjonalne spoty reklamowe dla podmiotów gospodarczych i samorządów. Reklama i promocja w formie materiałów video jest pomocna nie tylko przy budowaniu marki firmy, ale także przy promocji jej produktów. Reklama video przekazuje informacje w dużo obszerniejszy i mniej sztampowy sposób niż chociażby statyczna reklama banerowa.

Relacje video

Przygotowujemy profesjonalne relacje video z różnego typu wydarzeń. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, a wszelkie materiały video przygotowywane są w jakości Full HD. Prawa autorskie do zrealizowanych przez nas materiałów video, przekazywane są zleceniodawcy, dzięki czemu może on dowolnie wykorzystywać przygotowany materiał.

Produkcje wizerunkowe oraz PR

Dbałość o wizerunek firmy, to w XXI wieku jedno z potężnych gałęzi marketingu. Nie wystarczy już tylko rzetelnie wykonywać swoją pracę, ale trzeba to także wyraźnie przekazywać swoim klientom. Opracowujemy i przygotowujemy materiały wizerunkowe firm i instytucji, produkcje video, spoty reklamowe, a także profesjonalne katalogi produktów.

Filmy z konferencji, eventów i imprez

Szereg konferencji, szkoleń czy eventów organizowanych przez przedsiębiorstwa to doskonały materiał wspomagający marketing firmy. Przygotowujemy relacje video z konferencji czy szkoleń, które warto wykorzystać na stronach internetowych firm czy portalach społecznościowych.

Reportaże filmowe

W ramach działalności medialnej tworzymy reportaże filmowe o najciekawszych osobach, miejscach czy zabytkach regionu Warmii i Mazur. Nasze reportaże przygotowywane są od samego początku, czyli storzenia scenariusza reportażu, po efekt finalny, czyli gotową produkcję video.

Nagrywanie z użyciem drona

W ostatnich latach coraz powszechniejsze stało się używanie dronów do celów komercyjnych. Efektowne ujęcia „z lotu ptaka”, piękne kadry o wschodzie czy zachodzie słońca to niewątpliwie zaleta tego typu fotografowania lub produkcji video. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi licencjami oraz własnym dronem, dzięki czemu realizacja ujęć z drona jest bezpieczna, zgodna z prawem i przede wszystkim efektowna.

Kontakt z nami